Európában piacvezető Porsche Pénzügyi Csoport magyarországi tagjának Informatikai osztályára keresünk

IT rendszergazda /alkalmazás üzemeltető

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Banki IT rendszerek és alkalmazások üzemeltetése, működésük felügyelete
  • Virtuális szerverek felügyelete
  • Informatikai rendszerek konfigurálása, adminisztrálása
  • Általános rendszergazdai feladatok ellátása
  • Felhasználók informatikai támogatása
  • Jogosultságkezelés, alkalmazás változáskezelés
  • Ticketing rendszerben érkező bejelentések kezelése
  • IT projektekben való részvétel

Elvárásaink:

  • Szakmai tapasztalat IT rendszerek és alkalmazások üzemeltetésében
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemléletmód, segítőkészség
  • Motivált és pozitív beállítottság
  • Nyitottság új technológiák megismerésére és használatára
  • Windows és Linux felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Büntetlen előélet
  • Szakirányú felső vagy középfokú informatikai végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben, pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • Számlavezető, KHR, GIRO rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzokat a bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.