Folyamatosan fejlődő vállalkozásunk nemzetközi szállításokat végez. Back office csapatunk bővítésére keressük

irodai asszisztens

kollégánkat budapesti (XI. ker.) irodánkba.

Főbb feladatok:

  • szállítmányokhoz tartozó dokumentációk kezelése
  • statisztikák vezetése a napi fuvarfeladatokról
  • számlázás
  • számla egyeztetés a partnerekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • irodai munkában szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret, magabiztos World-, Excel kezelés
  • kiváló kommunikáció- és szervezési készség
  • logikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • csapatjátékos attitűd

    Idegen nyelv ismerete és a B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • párhuzamos fejlődési lehetőséggel a céggel
  • fiatalos hangulat
  • kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.