FELDER GROUP HUNGÁRIA Kft.

Irodai asszisztens - ÉRTÉKESÍTÉS

Kedves Jelentkezők,

Kereskedelmi asszisztens munkakörben keressük leendő munkatársunkat.

Faipari – asztalosipari gépeket gyártó és forgalmazó cég vagyunk, immár több mint 60-éve. (családi vállalkozás)

A FELDER Group Hungária Kft, kettő bemutatóteremmel rendelkezik, Sümegen és Budapesten.

Sümegi irodánkban vált szükségessé további munkaerő fejlesztése, ezért várjuk azok jelentkezését, akik kellő német nyelvtudással, önbizalommal és gyakorlattal rendelkeznek az önálló irodai, kereskedelmi és adminisztrációs feladatokkal és folyamatokkal kapcsolatban.

Bővülő csapatunkba

Irodai asszisztens

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Feladat:

    Értékesítők részére adminisztratív háttér feladatok elvégzése

    Számlakivonatok ellenőrzése

    Postai dokumentáció

    Kintlévőségek nyomon követése és kezelése

    Megrendelések továbbítása a gépgyár részére

    FIGYELEM!

    Kérjük, jelentkezéskor jelölje meg bérigényét fényképes német és magyar nyelvű önéletrajzában.

    Köszönjük!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Önálló munkavégzés

    Könnyen beilleszkedni tudó személyiség

    Csapatjátékos

    Munkájára igényes

    Felelősségteljes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent, ha valaki rendelkezik számviteli vagy jogi környezetben szerzett tapasztalatokkal.

    Német nyelv ismerete, ugyanakkor ezen területen szerzett kommunikáció és írásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    Folyamatos, teljes munkaidős munkalehetőséget biztosítunk egy mindig fejlődő innovatív nemzetközi cégnél.

    Említésre méltó kereseti lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8330 Sümeg

FIGYELEM!

Köszönjük!