A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik, diagnosztikai termékkör minősített gyártója és innovatőre, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

informatikus

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • VBA programnyelv ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás
  • Szisztematikus munkavégzés
  • Közép vagy felsőfokú informatikai végzettség

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • VBA nyelven írt makrók karbantartása, új makrók írása
  • Gyártás és controlling területtel kapcsolatos informatikai rendszerek karbantartása
  • Gyártás és controlling területen lévő programok fejlesztésében való részvétel
  • Változási kérések kezelése és utasítás szerinti végrehajtása
  • Vezetői döntéshozást támogató rendszer (BI) karbantartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PHP és JavaScript programozási nyelv ismerete.
  • SAP ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • Az adott szakterületen eltöltött munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszútávra tervezhető, biztos munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Faiskola út 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Bővebb információ 36/512-946
Sanatmetal Kft. 3300 Eger, Faiskola u. 5.