A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM vállalatcsoport új munkatársat keres ceglédi HR csapatába a következő pozícióba:

HR MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Személy- és munkaügyi anyagok kezelése, karbantartása, iktatása
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása, bevezető oktatás megtartása
  • HR rendszer (Workday) naprakészen tartása
  • Bérszámfejtés előkészítése a külső szolgáltató felé, a kapott adatok ellenőrzése, utalás, munkabérjegyzék kiosztása
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Meglévő HR folyamatok működtetése, fenntartása, fejlesztése
  • Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése
  • Belső szabályzatok előkészítése
  • HR kimutatások, riportok készítése excelben
  • Nemzetközi HR projektekben való részvétel
  • Céges rendezvények, megjelenések megszervezésében aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • 5 év HR adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint szóban és írásban
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség
  • Havi 1-2 nap utazás vállalása a törökbálinti telephelyre

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Bér-, és/vagy TB ügyintézői és/vagy munkaügyi szakképzettség
  • Nexon rendszer ismerete
  • Workday HR rendszer ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli jutatások
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Cegléd, Külső-Kátai út 41.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.