Multi Job Iskolaszövetkezet

Hr koordinátor

Te mit vársz a 2021-es évtől?
Mi 25 éve töretlen optimizmussal tekintünk előre és segítjük a dolgozni vágyó diákokat, hogy megismerjék a munka világát. Ez most sincs másképp, ezért keressük azokat az új kollégákat, akik tettre készen szomjaznak a mindennapi kihívásokra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnercégeink munkaerő igényeinek felmérése és az ezzel kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
  • Jelentkezők felkeresése, szűrése, interjúztatása
  • Diákok megfelelő tájékoztatása az aktuális munkalehetőségeinkről
  • A munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése (Pl.: beosztások egyeztetése, szerződések megírása, szükséges dokumentumok frissítése)
  • Havi bérelszámolások feladatok
  • Riportok, kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Nyitott, proaktív, energikus személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • HR végzettség vagy tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Távirda utca

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat a "jelentkezem" gomb  kattintása után.