Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A McDonald’s Karrier Centerbe keressük azt az új munkatársunkat, aki a jövőben a hozzánk beérkező éttermi állásra jelentkezők első kontaktja, tehát számukra a McDonald’s hangja lesz. A következő pozícióra várjuk pozitív, lendületes leendő új kollégánk jelentkezését, aki hamarosan személyesen is meggyőződhet arról, hogy Mekisnek lenni jó!

HR koordinátor

(Karrier Center ügyfélszolgálat)

Feladatok:

  • beérkező pályázatok előszűrése
  • telefonos kapcsolatfelvétel, tájékoztatás és időpont egyeztetés a jelentkezőkkel
  • telefonos előszűrés
  • személyes interjúk megszervezése
  • kapcsolattartás, felvétel koordinációja az éttermekkel
  • beléptetés adminisztráció
  • kilépő interjúk tartása
  • riportok, statisztikák készítése

Amit várunk:

  • kiváló kommunikációs készség
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • nyitott, dinamikus személyiség
  • alapvető informatikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • érettségi
  • toborzási, kiválasztási tapasztalat előnyt jelent

Amit ezért cserébe adunk:

  • versenyképes fizetés és juttatások
  • mobiltelefon
  • jó hangulat, szuper csapat

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb információ az állásról:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
12 db szavazat
Állás, munka még: McDonald's Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR koordinátor (Karrier Center ügyfélszolgálat)
  • Rövid pozíció név: Hr koordinátor
  • Hirdető cég: McDonald's Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: beérkező pályázatok előszűrése telefonos kapcsolatfelvétel, tájékoztatás és időpont egyeztetés a jelentkezőkkel telefonos előszűrés személyes interjúk megszervezése kapcsolattartás, felvétel koordinációja az éttermekkel beléptetés adminisztráció kilépő interjúk tartása riportok, statisztikák készítése
  • Elvárások: kiváló kommunikációs készség jó szervező- és problémamegoldó készség nyitott, dinamikus személyiség alapvető informatikai ismeretek (Word, Excel, Outlook) érettségi toborzási, kiválasztási tapasztalat előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 12