Amennyiben szeretnél egy nagy múltú amerikai cég dinamikusan változó környezetében, egy jó csapatban dolgozni, akkor a JABIL téged keres!

Ha szereted a kihívásokat, a változatos feladatokat és szeretnéd megtapasztalni, hogy milyen ráhatásod van egy szervezet életére, akkor jelentkezz hozzánk

HR Kontroller-nek

Feladata:

  • Emberi erőforrással kapcsolatos, döntés előkészítéshez szükséges kimutatások, elemzések készítése,
  • Terv-tény összehasonlítások, statisztikák készítése és elemzése,
  • Heti, havi létszámstatisztikák készítése,
  • Bérjellegű költségek monitorozása,
  • HR KPI-ok folyamatos nyomonkövetése,
  • Gyári béremelés előkészítése, a folyamat koordinálása,
  • Bónusz rendszer működtetésének támogatása,
  • Kontrolling riportok folyamatos fejleszése,
  • Auditokon való részvétel

Elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági, pénzügyi)
  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (Excel professzionális szint)
  • Kimagasló logikai és elemző készség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Nexon, Workday ismerete
  • Excel makró ismeretek,
  • HR területen szerzett tapasztalat,
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros