A Bodrogi Bau Magyarországon meghatározó szerepet tölt be az építőanyag kereskedelemben, kivitelezésben, tervezésben és gyártásban. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb kihívások megvalósítása érdekében keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Helyszíni művezető

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Kivitelezési munkák irányítása
  • Munkafolyamatok helyszíni ellenőrzése, projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • A napi munkálatokhoz szükséges anyagok előkészítése, ellenőrzése az előírásoknak megfelelően
  • Fuvarszervezés, gépek, szerszámok optimális kihasználásának biztosítása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektek területére való utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Céges személygépjármű, mobiltelefon, laptop
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőségek
  • Országosan ismert brand

Munkavégzés helye: Változó

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!