Épületgépész üzletkötő

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Klímatechnikai piacon szereplő, rendkívül széles termékpalettával rendelkező kiemelt partnerünk csapatába keresünk:

Elvárások

  • Műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség – Épületgépész (v. Energetikus, Gépész)
  • Sales attitűd, tapasztalat előny
  • 3+ év tapasztalat Épületgépészet területén
  • Angol szakmai alapszintű nyelvismeret
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Meglévő ügyfélkör előny

Mik lesznek a feladataid?

  • Vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése - Vezető klímatechnikai márka berendezéseinek széles választéka
  • Piacépítés, üzletfejlesztés, vevői bázis építés
  • Vevő látogatás
  • Aktív kapcsolattartás
  • Műszaki feltételek és szerződések egyeztetése
  • Együttműködés az Ajánlati – Termelési – Kereskedelmi – Pénzügyi – Logisztikai – Szerviz osztállyal
  • Kiállításokon és rendezvényeken való részvétel

Jutattások

  • Kiemelkedő bérezés + Jutalék (Teljesítménymotiváló, és megtartást ösztönző csomag)
  • Vállalati autó – magánhasználatra is
  • Rugalmas munkavégzés – Home Office lehetőség
  • Nyelvi képzések, szakmai tréningek
  • Konditerem
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Összetartó, barátságos, családcentrikus csapat
  • Egyszerű és gyors kiválasztási folyamat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs