UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt. logo

Projektmenedzser

  • Cég neve

    UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4034 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Az irányítása alá tartozó létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének felelős   irányítása
  • Megrendelővel való kapcsolattartás
  • Beosztott szakipari karbantartók munkájának irányítása, szakmai felügyelete
  • Alvállalkozók versenyeztetése, munkájuk szervezése és ellenőrzése
  • Karbantartási feladatok tervezése, irányítása
  • Eseti hibaelhárítási munkák megszervezése, irányítása, ügyeleti rendszer szervezése és felügyelete
  • Kisebb felújítási, átalakítási munkák teljes körű lebonyolítása a tervezéstől az átadásig
  • Energiamenedzsment
  • Pályázati anyagok összeállítása, árajánlatok készítése

Előnyt jelent

Előnyt jelent a pályázat elbírálása során:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan épületgépész-, villamos-, vagy létesítménymérnök)
  • Létesítmény üzemeltetés-, karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, gyors problémamegoldó készség
  • Jó szervező és irányító készség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrier egy innovatív és fejlődő piaci szegmensben.
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka végzése izgalmas kihívásokkal.
  • Folyamatos fejlődés biztosítása.
  • Fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Az UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt. Debrecen egyik nagy múltú, stabil háttérrel rendelkező cégcsoportjának a tagja. Cégünk profilja a teljeskörű létesítményüzemeltetés, amely a műszaki karbantartást és a gondnoksági feladatokat egyaránt magában foglalja. Fő értékeink közé tartozik a minőség és a megbízhatóság.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!