CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. logo

Gépész Projektvezető mérnök

  • Cég neve

    CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál.
Hisszük, hogy nincs elérhetetlen, képesek vagyunk a fejlődésre, és a nehézségek legyőzésével tudjuk igazán megmutatni mi is az a CRITERION.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiemelt beruházások menedzselése, irányítása
  • A projekt előkészítése, együttműködés az előkészítő és tervező csapattal
  • Alvállalkozói megállapodások előkészítése, megkötése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, leadása raktár részére, erőforrás igények egyeztetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, helyszíni egyeztetések
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • A projektdokumentáció folyamatos vezetése
  • Előkészíti a műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációkat és végrehajtja a műszaki átadást-átvételt
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, számlázási utasítás elkészítése, SAP-ban történő adminisztráció
  • Betartja és betartatja a rész és véghatáridőket
  • Havi rendszerességgel információt ad a projektek várható árbevétel és költség szintjéről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Alap szintű Excel tudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Épületgépész végzettség
  • Oltórendszerek kivitelezésében tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon, laptop
  • Vállalati gépjármű
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes céges programok és rendezvények

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, és Magyarország egész területe
  • Szükség esetén szállást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.