Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Hegesztőrobot kezelő munkatárs

Hirdetés szövege:

    Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappal

    Jelentős múlttal rendelkező csepeli cég hegesztőrobot gépre gépkezelő munkatársat keres kiemelkedő fizetéssel.

    Előnyt jelent: számítógépes ismeret, CO hegesztési ismeret, automata gépkezelői gyakorlat.

    Teljes munkaidős, hosszú távú munkaviszony, biztos megélhetés, kiszámítható jövőkép.

    Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva.
    Tóth Sándor ügyvezetőnél, telefonszám: +36 20 928-5720

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Csepel Művek Ipari Park, 1211 Budapest, Központi út 1.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hegesztőrobot kezelő munkatárs
  • Hirdető cég: METALFIN ATTA-CSŐ Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappal Jelentős múlttal rendelkező csepeli cég hegesztőrobot gépre gépkezelő munkatársat keres kiemelkedő fizetéssel. Előnyt jelent: számítógépes ismeret, CO hegesztési ismeret, automata gépkezelői gyakorlat. Teljes munkaidős, hosszú távú munkaviszony, biztos megélhetés, kiszámítható jövőkép. Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva. Tóth Sándor ügyvezetőnél, telefonszám: +36 20 928-5720
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-20