A Kienle + Spiess Csoport a prés- és nyomásos öntészeti technológiák területén több mint 75 éves múltra tekint vissza. A legkorszerűbb gyártási technológiák mentén világszerte kínálunk energiahatékony részegységeket villanymotorokba és generátorokba. Több mint 1.200 munkatársunk nevéhez köthetők innovatív termékeink, műszaki megoldásaink és szolgáltatásunk.

www.kienle-spiess.com

Európában piacvezető multinacionális cég munkatársakat keres!

Gyárunk villamos gépipari termékeket gyártó nemzetközi vállalatcsoport gyorsan fejlődő tagja. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

HEGESZTŐ MÉRNÖK

(teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel)

Feladatok

  • Villanymotor állórész (Felépítő üzem) részlegére vonatkozó gyártási tervek
  • készítése, folyamatainak fejlesztése, elemzése
  • Új termékek bevezetése
  • Művelettervek elkészítése
  • Hegesztési vizsgálatok koordinálása
  • Termelés során felmerülő problémák megoldása
  • Dolgozók oktatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (hegesztő mérnök) végzettség
  • Minimum 3 év, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat hegesztő mérnöki vagy
  • folyamatmérnöki pozícióban
  • Hegesztési szakmai ismeretek
  • Folyamat szemléletű gondolkodás és munkavégzés
  • Aktív, kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Szerszámtervezésben, műszaki rajzok készítésében szerzett gyakorlat
  • ProEngineer program ismeret
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Hegesztésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Autocad ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (havi cafeteria, éves bónusz)
  • Rugalmas munkaidő
  • Multinacionális környezet
  • Stabil munkahely

    Hatékony szervezetünk állandóan bővül, így olyan kiváló munkatársakat keresünk, akik képesek proaktívan gondolkodni, önállóan dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tokod, 2531 Kossuth L. utca 130.

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikére:

Kienle + Spiess Hungary Kft.
2531 Tokod, Kossuth Lajos út 130