MEDRES Kft.
  • A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak. Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

  • Hardverfejlesztő mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Orvostechnikai eszközök elektronikai részegységeinek fejlesztése és prototípusok elkészítése
      • A feladat magába foglalja a fejlesztés teljes folyamatát, a specifikáció kidolgozásában való részvételt, a részegységek megvalósítását és tesztelését, valamint a rendszerbe történő integrációját
      • Projektvezetők támogatása a vevők által definiált feladatok elvégzéséhez szükséges erőforrások tervezésében
      • Részvétel a gyártási és minőségellenőrzési eljárások kidolgozásában
      • Folyamatos kommunikáció a belső és nemzetközi fejlesztőpartnerekkel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Villamosmérnöki végzettség
      • Hardverleíró nyelvek ismerete: nagysebességű CPLD vagy FPGA alapú áramkörök tervezésében szerzett tapasztalat
      • Digitális és analóg áramköri tervezési ismeretek
      • Nyomtatott áramkör tervezési ismeretek (Altium Designer)
      • Hardveres hibakeresési gyakorlat
      • Elektronikai mérőműszerek készség szintű használata
      • Kommunikációképes angol nyelvtudás
      • Kiváló kommunikációs készségek, csapatban való együttműködés képessége

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Jártasság orvostechnikai eszközök fejlesztésében és/vagy gyártásában, IEC 60601 ismerete
      • EMC/EMI ismeretek
      • Rádiófrekvenciás generátorok tervezésében, szervízelésében szerzett tapasztalat
      • Programozási ismeretek (C/C++)
      • Beágyazott rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
      • Analóg áramkörök analízise, szimulációja és szintézise
      • 3D CAD ismeretek
      • Sokrétű feladatok kezelésének képessége
      • Utazási hajlandóság

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
      • Teljesítményorientált motivációs rendszer
      • Változatos, innovatív feladatok
      • Stabil cégháttér
      • Fiatalos csapat
      • Nemzetközi környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1083 Budapest, Illés utca 32.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal - bérigény megjelölésével.