NBSZ
Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, hálózati infrastruktúra fejlesztésre irányuló feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Hálózatfejlesztési mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • nem sztenderdizált konfiguráció változtatások a hálózati eszközökön
  • migrációs tervek és szoftver frissítések kidolgozása
  • bővítési, amortizációs cserét érintő javaslatok kidolgozása, véleményezése
  • második szintű mérnöki hibaelhárítás
  • külső támogató/gyártói felé hiba eszkaláció
  • karbantartási feladatok tervezése
  • hálózati témában történő egyeztetéseken való részvétel
  • szolgáltató által nyújtott hálózati szolgáltatások menedzselése
  • közreműködés (köz)beszerzési/pályázati kiírások összeállításában, műszaki dokumentáció elkészítése
  • beérkezett ajánlatok megfelelőségének vizsgálata, szakmai értékelése, javaslattétel a pályázat nyertesére

Belső szakértői tevékenység:

  • az üzemeltetési terület szakmai munkájának mérnöki támogatása jelentős üzemzavar esetén
  • adatok elemzéssel történő értékelése
  • hiba okának felderítése
  • javaslat hibaelhárításra, megelőző tevékenységek végrehajtására

Egyéb feladatok:

  • konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel
  • az előzőekben felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • minimum Bsc felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • CCNA Routing&Switching minősítés
  • CCNA Security minősítés
  • határozott, meggyőző kommunikáció
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • pontosság, határidő betartása

Előnyt jelent:

  • CCDA minősítés
  • CCNP/CCND minősítés
  • Cisco ISE ismeret
  • Checkpoint és Palo Alto tűzfal ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezés önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombon keresztül. Jelige: „Cisco mérnök 2019.”