Informations:

Vállalat neve:

Mylan Hungary Kft.

Munkavégzés helye:

Komárom

Orientáció:

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Csatlakozz hozzánk, küldd el életrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül!

Miért a Mylan?
További információért keresse fel oldalunkat: www.mylan.com

Gyógyszercsomagoló gépkezelő

A világ egyik legnagyobb generikus gyógyszereket gyártó és forgalmazó vállalata. Több, mint 150 országban kínálunk termékeket a vevők számára.

A komáromi gyár az Európai Unióban a Mylan stratégiailag fontos csomagolási központja. Komáromi telephelyünkön közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, csomagolását, felszabadítását és disztribúcióját végezzük 29 ország számára az Európai Unióban és arra törekszünk, hogy három éven belül elérjük a 150 millió lecsomagolt készterméket. A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségellenőrzési központja is, ahol az Európai Unióban értékesített, az üzemben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi kiválóság központja.

Közel 440 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, tanítatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk. Mindenhol kiváló képességű emberekkel találkozhatsz és dolgozhatsz a Mylan-nél.

Feladatok:

  • Automata gyógyszercsomagológép üzemeltetése
  • Alapanyag felkészítése és előkészítése a csomagolásra
  • Késztermék szakszerű kezelése (gyűjtőzés, raklapképzés)
  • Alapszintű technikai problémák elhárítása, megoldása és adminisztrálása
  • Megrendeléshez tartozó dokumentáció kezelése, vezetése
  • Minőségbiztosítási és minőségellenőrzési feladatok elvégzése a teljes csomagolás során

Elvárások:

  • Szabálykövető és prezíc munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előnynek számít
  • Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető személyiség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • 50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
  • Éves bonusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes étkezés
  • Bejárás támogatás, ingyenes céges buszjáratok
  • Letelepedési támogatás
  • Dolgozói biztosítás
  • Egészségügyi szűrés
  • Angol nyelvoktatás
  • Tiszta, gyógyszeripari környezet