Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. munkatársat keres

Gyengeáramú projektvezető/Szervizmérnök

munkakörbe.

    A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Feladatok:

  • Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése, felmérése az eszközkészlet ismeretében.
  • Szerződéskötés előkészítése, ajánlat készítés
  • A gyengeáramú rendszerterv készítése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, leadása raktár részére, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, művezetés
  • Előkészíti a műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációkat és végrehajtja a műszaki átadást-átvételt
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, számlázási utasítás elkészítése, SAP-ban történő adminisztráció
  • Betartja és betartatja a rész és véghatáridőket
  • Havi rendszerességgel információt ad a projektek várható árbevétel és költség szintjéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről

A számunkra ideális jelölt:

  • Műszaki mérnök végzettséggel rendelkezik (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • Magas szintű Excel tudása és minimum közép szintű angol nyelvtudása van
  • AutoCAD-et felhasználói szinten ismeri, és ha tűzjelző-, kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében is van tapasztalata az előnyt jelent
  • IP alapú rendszerek (IP CCTV, IP beléptető, stb.) ismerete és felhasználói szintű informatikai ismereteken túlmutató hálózatos IT tudás szintén előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest és rendszeresen egyéb vidéki helyszínek

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat
  • Kezdés akár azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes magyar nyelvű önéletrajzod, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyengeáramú projektvezető/Szervizmérnök
  • Rövid pozíció név: Gyengeáramú projektvezető
  • Hirdető cég: CRITERION Biztonságtechnikai ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése, felmérése az eszközkészlet ismeretében. Szerződéskötés előkészítése, ajánlat készítés A gyengeáramú rendszerterv készítése A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, leadása raktár részére, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, művezetés Előkészíti a műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációkat és végrehajtja a műszaki átadást-átvételt Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, számlázási utasítás elkészítése, SAP-ban történő adminisztráció Betartja és betartatja a rész és véghatáridőket Havi rendszerességgel információt ad a projektek várható árbevétel és költség szintjéről Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről
  • Elvárások: Műszaki mérnök végzettséggel rendelkezik (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök) Magas szintű Excel tudása és minimum közép szintű angol nyelvtudása van AutoCAD-et felhasználói szinten ismeri, és ha tűzjelző-, kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében is van tapasztalata az előnyt jelent IP alapú rendszerek (IP CCTV, IP beléptető, stb.) ismerete és felhasználói szintű informatikai ismereteken túlmutató hálózatos IT tudás szintén előny
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-02
Állás, munka még: CRITERION Biztonságtechnikai ZRt.>