Trenkwalder Kft.

Kecskeméti, multinacionális gyártópartnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Gyártómérnök pozícióba. Partnerünk a válsághelyzetben is folyamatosan növekvő és fejlődő nemzetközi vállalat, Bács-Kiskun megyében.

Gyártómérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Új projektek alkatrészeinek technologizálása (NC programírás),
  • Egyeztetés a készüléktervezéssel, részvétel a készülék koncepciók kialakításában,
  • Technológiák bevezetése a szériagyártásba,
  • Költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése,
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése,
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba,
  • Forgácsolószerszámok optimalizálása, szerszámtesztek levezénylése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, gépészmérnök végzettség,
  • Minimum 3 éves, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • CNC megmunkáló gépek ismerete,
  • NC programozás terén szerzett tapasztalat,
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete,
  • LEAN ismeret,
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete (elsősorban autóipar: IATF16949, FMEA, 8D, 5why, Ishikawa),
  • Alumínium forgácsolásban szerzett tapasztalat előnyt jelent a pozíció betöltéséhez.

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív munkakörnyezet,
  • Támogató csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetősé, izgalmas projektekben részvétel,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Multinacionális közeg.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét