Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyártástervező csoportvezető

A győri székhelyű Katek Hungary Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Felügyeli a termelés tervezés minden területét
  • Optimális termelési terveket készít, ami összhangban van a havi célokkal és figyelembe veszi a munkaerő, alapanyag és készlet szükségleteket
  • Szorosan együttműködik a vállalat más osztályaival, mint a kulcsfontosságú folyamat tulajdonosa
  • Napi kapcsolatban van a Termelési, Mérnöki, Projekt és Operatív beszerző csapattal az alapanyagok és gépek rendelkezésre állásának, valamint a projektek támogatásának tekintetében
  • Figyelemmel kíséri a tervezési folyamat és a kiszállítás hatékonyságát és folyamatosan fejleszti azt közösen a csapattagokkal
  • Hozzájárul a folyamatos fejlesztési kezdeményezésekhez, hogy fejlessze a szolgáltatási szintet a vevők felé
  • Felelős a tervezett készletszintek biztosításáért mind alapanyag, félkész- és késztermék szinten
  • Mentorálja és támogatja a csapattagokat

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Berkenyefa sor 6.

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, kezdeményező személyiség, strukturált gondolkodásmód
  • Problémamegoldó szemléletmód
  • SAP és/vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • AEO ismeretek
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Tapasztalat:

  • Min. 5-7 éves termeléstervezési területen szerzett tapasztalat, széles volumenű és komplexitású gyártási környezetben
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástervező csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Gyártástervező
  • Hirdető cég: Katek Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Felügyeli a termelés tervezés minden területét Optimális termelési terveket készít, ami összhangban van a havi célokkal és figyelembe veszi a munkaerő, alapanyag és készlet szükségleteket Szorosan együttműködik a vállalat más osztályaival, mint a kulcsfontosságú folyamat tulajdonosa Napi kapcsolatban van a Termelési, Mérnöki, Projekt és Operatív beszerző csapattal az alapanyagok és gépek rendelkezésre állásának, valamint a projektek támogatásának tekintetében Figyelemmel kíséri a tervezési folyamat és a kiszállítás hatékonyságát és folyamatosan fejleszti azt közösen a csapattagokkal Hozzájárul a folyamatos fejlesztési kezdeményezésekhez, hogy fejlessze a szolgáltatási szintet a vevők felé Felelős a tervezett készletszintek biztosításáért mind alapanyag, félkész- és késztermék szinten Mentorálja és támogatja a csapattagokat
  • Elvárások: Önálló munkavégzés, kezdeményező személyiség, strukturált gondolkodásmód Problémamegoldó szemléletmód SAP és/vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete AEO ismeretek Microsoft Office felhasználói szintű ismerete Kiváló kommunikáció szóban és írásban Tárgyalóképes angol nyelvtudásTapasztalat: Min. 5-7 éves termeléstervezési területen szerzett tapasztalat, széles volumenű és komplexitású gyártási környezetben minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-06-27
Állás, munka még: Katek Hungary Kft.>