Belden-Duna Kábel Kft. (BELDEN-DUNA KÁBEL KFT)

Adatkábel-gyárunk a Belden amerikai vállalatcsoport középméretű gyára: emberléptékű szervezet, gyors döntések, megbízható keretek és érezhető hatáskör mindenkinek. Igazi gyártás, minőségi termékek, pörgős, de emberi tempó.

Gyártástámogató mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • A termelési egység folyamatos technológiai felügyelete, gyártógépek problémáinak megoldása, fejlesztési ötletek és azok megvalósítása.
    • A gyártás optimalizálása, a minőségi paraméterek javítása, selejt- és hulladékszint csökkentése.
    • Lean-eszközök alkalmazása.
    • Gépkezelők csoportos oktatása.
    • Elemzések, adatszolgáltatás, jelentések készítése.
    • Új anyagok, termékek bevezetésében részvétel.
    • Gyártási és gépdokumentációk készítése, kezelése.
    • Anyag- és időnormák kidolgozása, karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnöki végzettség,
    • Kommunikációképes angolnyelv-ismeret szóban és írásban,
    • A betanulási időszakban műszakos munkarend vállalása,
    • Érdeklődő, aktív, a megkezdett feladatokat befejező, folyamatos fejlesztésre nyitott, önálló, jól kommunikál a vállalat minden szintjén.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nagyfrekvenciás elektronikai termékek vagy kábelek mérésében szerzett tapasztalat.
    • Gyártástámogató mérnökként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Budapest XI. kerületi, könnyen megközelíthető munkahely,
    • fővárosi versenyképes fizetés,
    • a meghatározott feladatkörben önálló, akár kreatív munka,
    • humánus vezetés, lendületes, jól együttműködő csapat
    • munka, magánélet egyensúly
    • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hengermalom út 43.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.