Vinyl Kft.

A Vinyl Kft vegyipari termékek gyártásával és disztribúciójával foglalkozó, folyamatosan fejlődő, jelentős exporttal rendelkező 20 éves magyar cég.

Magyarországon meghatározó szereplők vagyunk vízfertőtlenítő szerek gyártásában és forgalmazásában, jódüzemünk pedig kis volumenű, nagy értékű vegyi anyagokat gyárt elsősorban exportra

Saját, jól felszerelt laboratóriumunk minőségellenőrzést és termékfejlesztéseket végez. Rendelkezünk ISO 9001 és ISO 14001 tanúsítványokkal, a folyamatokat pedig integrált vállalatirányítási rendszerben dokumentáljuk és követjük.

A cég életében az innováció és a hozzáadott érték teremtés kiemelten fontos, évről évre jelentős fejlesztéseket és beruházásokat hajtunk végre.

Bővülő csapatunkba

Gyártást támogató vegyészmérnök

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    A műszaki vezető és az üzemvezetők munkájának támogatása,

    A gyártások megbízható működésének biztosítása,

    Technológiák ellenőrzése, működésük optimalizálása,

    Technológiai leírások, műveleti utasítások, karbantartási leírások és utasítások és egyéb műszaki dokumentumok készítése, meglévők aktualizálása, oktatása,

    Adatszolgáltatás PLC programozáshoz

    A szükségeses karbantartási/fejlesztési munkák döntés előkészítésében részvétel,

    A szükséges műszaki anyag és alkatrész igények meghatározása,

    Alvállalkozók felkutatása és versenyeztetése,

    Kalkulációk és műszaki ajánlatok készítése, beszállítók versenyeztetése,

    Váratlan meghibásodások elhárítása,

    Műszaki anyaggazdálkodás és ennek bizonylatolása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakmai elvárások:

    MSC vegyészmérnöki diploma, vagy MSC vegyipari gépész diploma megfelelő tapasztalattal

    Angol szakirodalom megértése és szakmai levelezés angol nyelven

    MS Office alkalmazások felhasználói szintű, magabiztos ismerete

    Jogosítvány

    A jelölt személyiségével kapcsolatos elvárások

    Olyan munkatársat keresünk, aki nemcsak felismer egy adott problémát, de meg is oldja. Eközben nem riad vissza a szakmai kihívásoktól, szereti a pörgést és a változatos feladatokat.

    Az ideális jelölt együttműködve és önállóan is tud dolgozni, precíz időgazdálkodással és jó szervezőkészséggel a feladatokat be tudja osztani, elemző gondolkodással a problémák okát keresi meg, a részfeladatokat pedig pontosan végzi el.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Vegyipari gyártó üzemben szerzett szakmai tapasztalat
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok
    • Gazdasági alapismeretek
    • Vállalatirányítási rendszer ismerete (sERPa)
    • Technológiai tervező szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

    Változatos feladatok, kihívások

    Támogató környezet, fejlődés és előrelépési lehetőség

    Versenyképes juttatás csomag

    450.000 Ft/év Cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz

    Szakmai konferenciák

    Céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Illatos út 19-23.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát az iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatával és a bérigény megjelölésével együtt küldje el.