A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Munkatársaink a világ több mint 100 országában azért dolgoznak, hogy termékeinkkel és rendszereinkkel tökéletes megoldásokat nyújtsunk az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén. Emellett szolgáltatásainkkal, képzéseinkkel folyamatosan segítjük Önt, bármely szakterületen dolgozik is.

A gyöngyösi gyárban jelentős gyártásátalakítási folyamat  eredményeként sikeresen integrálták tevékenységükbe a nagy teljesítményű síncsatornák gyártását (Canalis áramsínrendszerek).

Gyártási folyamatmérnök

munkatársat keresünk

Feladatkör:

  • A gyártáshoz szükséges célgépek, segédeszközök és egyéb berendezések tervezése, vagy specifikációjának elkészítése figyelembe véve a munkaállomások ergonómikus kialakításának feltételeit
  • Meglévő gyártósorok (célgépek) fejlesztése, javaslat tétel az egyes sorok, munkaállomások átalakítására a munkabiztonsági és ergonómiai szabályok figyelembe vételével
  • A gyártósori anyagáramlás kidolgozása a logisztikai tervezővel együttműködve
  • Termékmódosításra javaslattétel a könnyebb gyárthatóság, esetleges automatizálhatóság érdekében
  • Gépgyártók felkutatása, kapcsolattartás
  • Műszaki koncepciók felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Kivitelezés szakmai támogatása
  • Projektgazdaként irányítja, vezeti a gyártási, szerelési és beüzemelési, átvételi folyamatokat
  • Karbantartási tervek és TPM kidolgozása és fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • KAIZEN eszközök ismerete
  • Releváns CAD/3D tervezési tapasztalat, software ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Önálló tervezői munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • 1-3 év tapasztalat gépek/berendezések tervezésében
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Projektszemlélet, jó munkaszervezés, rugalmasság, kreativitás
  • Ipari projektek területén szerzett tapasztalat
  • 1-3 éves géptervezésben, célgép tervezésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Six sigma ismeret
  • MTM/REFA tapasztalat
  • Projekt management ismerete
  • Tervező rendszerek ismerete (Proengineer, AutoCAD, …)

Amit kínálunk:

    Felelősségteljes pozíció, versenyképes jövedelemcsomag, éves cafeteria keret, havi egészségpénztár hozzájárulás, Élet és baleset biztosítás, szakmai fejlődés és továbbképzés egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Az önéletrajzokat magyar nyelven a pozíció feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.