Bauer László E. V.

Munkatársat keresünk

Gépkocsivezető, sofőr, rakodással

pozícióba.

Közel 30 éve működő vállalkozás, lakás és iroda költöztetés, Budapesten és országosan.

Főbb feladatok, munkák:

Költöztetéshez, bútorszállításhoz keresünk minimum "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőt, elsősorban a Bp. XVIII. kerület környékéről. A sofőr részt vesz a rakodásban! Kulturált megjelenés, gyakorlat előny, fizikai alkalmasság, megbízhatóság alapfeltétel! Bérezés: 1.700 Ft./óra + kiállási díj. Folyamatos munka. Szorgalmas, csapatban dolgozni tudó és akaró személyek jelentkezését várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szimpatikus megjelenés. Legalább 5 év vezetési gyakorlat. Városismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Becsületes munkavégzés, gyakorlat, közeli lakóhely.

Amit kínálunk:

Hosszú távú, folyamatos munka, magas fizetés, karbantartott teherautók.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 111.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!