Amerikai tulajdonban lévő, vezető csomagolóüveg-gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Jelentkezz, és állj munkába akár már holnap!

Főbb feladatok, munkák:

  • Üveggyártó gép felügyelete, kezelése
  • A gép mindennapi működéséhez szükséges anyagok mozgatása
  • A vonatkozó szabályozások betartása
  • Munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • Részvétel a vállalat által előírt képzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nyitottság a tanulásra
  • Többműszakos munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz juttatások
  • Magas keretösszegű cafeteria juttatás a próbaidő letelte után
  • Utazási költség támogatás (autó és tömegközlekedés esetén is)
  • Tanulási és előre lepési lehetőség
  • Szaktudás alapú bérfejlesztés
  • Az előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Szakmai betanítás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

5900 Orosháza

Ha szereted a stabilitást, a hagyományokat, szeretsz alkotni, értesz a gépek működtetéséhez és nem riadsz vissza a tanulástól, akkor Rád várunk - küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva!