Speciál Padló Kft.
Bővülő csapatunkba

Gépkezelő munkatárs

munkatársat keresünk.

Hirdetés szövege:

    Cégünk 2014-ben 2 fővel indult és mára 11-en vagyunk. Évről évre történő folyamatos növekedésünknek, fejlesztéseknek köszönhetően Magyarország piacvezető cégévé váltunk a betonpadló-csiszolás területén. A további növekedés érdekében új csapattagra, új pozíciókra van szükségünk.

    Ha neked is az a célod, hogy baráti, jó hangulatú csapatban dolgozz, ahol egyedi dolgokat alkothatsz, ahol egyéni és csapat szinten is a fejlődés motivál, ahol a közös sikerek eredményeit megosztjuk egymással, és nem kell azon aggódnod, hogy miből fizeted ki a számláid, akkor jelentkezz csapatunkba!

    Gépkezelő munkakörbe keressük új munkatársunkat.

    Cégünk Magyarország egész területén a Svéd HTC Superfloor™ betoncsiszolási technológiát alkalmazva, világhírű cégek partnereként sikeresen fejlődik.

    Vidám, baráti hangulatban végezzük a munkánkat, folyamatosan segítve egymást.

    Nálunk nem beosztott vagy alkalmazott leszel, hanem munkatárs, akit megbecsülünk, és aki hozzájárul a közös sikerekhez.

    Vállalat: Speciál Padló Kft. 6725 Szeged
    Helyszín: Magyarország egészész területén dolgozunk
    Szerződés típusa: Teljes munkaidő – Határozatlan idejű

    Miért jó hozzánk tartozni?

    • személyes fejlődés
    • kisvállalati légkör
    • jó közösség, csapatszellem
    • saját ötletek közös megvalósítása
    • segítjük egymás a hétköznapokban is
    • 250.000.-350.000.-Ft-os netto kezdőfizetés
    • teljesítmény alapú bérezési rendszernek köszönhetően többet is kereshetsz
    • Pormentes, Hepa filteres rendszerrel dolgozunk
    • Legmodernebb gépekkel, technológiákkal
    • Igényesen, kényelmes minőségi munkaruhában
    • A szükséges védőfelszereléseket, kényelmi eszközöket biztosítjuk
    • Vidéki ott alvás esetén kényelmes, igényes szállást biztosítunk, ahol mi magunk is szívesen aludnánk

    Rád van szükségünk, ha rendelkezel:

    • jó műszaki érzékkel
    • tapasztalattal kézi gépek használatában
    • problémamegoldó készséggel
    • szoktál otthon barkácsolgatni
    • általad nem tanult dolgokat megoldani
    • precíz, rendszerető, becsületes vagy

    Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

    • Szeretsz az embereken segíteni
    • Nem ismersz lehetetlent
    • Folyamatos szakmai fejlődésre vágysz
    • Együttműködési képességed fejlett
    • Jól kezeled a változásokat, megoldásközpontú vagy
    • Szeretsz új dolgokat megtanulni
    • Ha számodra nem kizáró ok, ha messzebb dolgozunk és pár napot nem alszunk otthon
    • Ha szimpatikus számodra, hogy 99%-ban szabad a szombatod és a vasárnapod
    • Rendelkezel “B” kat. jogosítvánnyal, rutinnal

    Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

    • Szegedi lakos vagy
    • Rendelkezel “B” kategóriás jogosítvánnyal

    • fényképes önéletrajz
    • folyamatos

    További részletes információt a weboldalunkon a jobb felső sarokban, a karrier menüpontban találsz.

    Üdvözlettel: Speciál Padló

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A személyes beszélgetés során minden kérdésedre választ adunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád megye

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF