Keskeny Nyomda

GÉPKEZELŐ/GÉPBEÁLLÍTÓ

A Keskeny Nyomda Magyarország egyik vezető nyomdaipari vállalata. 30 éves szakmai tapasztalatával, kimagasló technológiai felszereltséggel, 300 főt meghaladó szakképzett alkalmazottal, széleskörű termékkínálattal áll ügyfelei rendelkezésére.

Főbb feladatok, munkák:

Különböző konstrukciójú nyomdaipari gépek mechanikájának megértése, beállítása, felügyelete.

  • a kezelt gép műszaki beállítása, paraméterezése
  • zavartalan működés biztosítása
  • gépkiszolgáló személyzet koordinálása
  • a gyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység ellátása
  • gyártási utasítások szakszerű követése

Jelentkezz a lap alján "Jelentkezem" gombra kattintva!

vagy 0630/5340754, 0630/7168359 vagy közösségi oldalon #keskenynyomda

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mechanikai, PLC vezérlésű gép kezelésében való jártasság
  • megbízhatóság
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • jó probléma megoldó képesség, szorgalom
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • JÓ CSAPATOT: betanulási programot, jó munkalégkört, segítőkész kollégákat
  • KIEMELKEDŐ JÖVEDELMET

Hozzáállásodat, tudásodat magas szinten jutalmazzuk!

  • SZAKMAI FEJLŐDÉST: Magas technológiájú gépeken dolgozhatsz!
  • TERVEZHETŐSÉGET

Mi hosszútávon gondolkodunk! Biztos jövőkép, kiszámítható stabil jövedelem minden hónapban.

  • BIZTONSÁGOT

Modern, biztonságos, tiszta munkakörnyezetet!

Könnyedén meglehet minket közelíteni, az Örstől csupán 15 perc az út hozzánk busszal!

Őrzött parkolóval, bicikli-, és motortárolóval rendelkezünk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát, vagy küldje el elérhetőségeit!