Gyere hozzánk Gépkezelőnek, ha érdekel a sörgyártás és egy biztos hátterű, családias, fejlett technológiával rendelkező vállalatnál szeretnél dolgozni!

GÉPKEZELŐ

Főbb feladatok:

  • Csomagoló gépsor üzemeltetése, gép kiszolgálása
  • Autonóm karbantartások (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése
  • Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján
  • Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása
  • Termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari gyári tapasztalat, ahol előny, ha italgyártással/palackozással is foglalkoztál vagy hasonló gyártókörnyezetben szereztél tapasztalatot
  • 3 műszak vállalása: jelenleg 12 órás műszakokban történik a munkavégzés (tervben van a 8 órás műszakokra történő átállás)
  • Egy héten 3 - 5 munkanap vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó műszaki érzék
  • Pro-aktivitás
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • Versenyképes, bejelentett alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz
  • Alapbéred mellé Cafeteriát, műszakpótlékot és negyedéves bónuszt adunk
  • A dolgozói sör, mint juttatás neked is járna
  • A dolgozói sörözőben munka után jobban megismerheted a kollégáidat
  • Munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és biztonságos munkakörnyezetet biztosítunk számodra
  • Étterem és konditerem is rendelkezésedre áll a cég területén belül

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest