Electron Holding Zrt.
  • Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cégéhez

  • Munkatársat keresünk

    Gépkezelő, C - kategóriás jogosítvánnyal

    pozícióba.

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát! Cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul működik!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Naperőműves kivitelezéseink közötti gép, anyagmozgatás tehergépkocsival;
      • Építkezéseinken szállítási és rakodási feladatok, földmunka végzés;
      • Menetlevél, fuvardokumentumok és járműkészletek kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Nehézgépkezelői papír;
      • „C” kategóriás járművezetői engedély;
      • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány;
      • Gépjárművezetői kártya (digitális tachográf kártya);
      • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • „E” kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Izgalmas felelősségteljes projekteken való munkavégzés;
      • Támogató és barátságos környezetben;
      • Versenyképes fizetés;
      • Modern, klímás gépjárművek;
      • Képzési/fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye