A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

Gépészmérnök

munkatársat keres üzemeltetési/karbantartási területre.

Feladatok:

  • A gyártáshoz kapcsolódó kiszolgáló területeken (ipari víz előkészítés, szennyvíztisztítás, sűrített levegős hálózat, gőzellátó rendszerek, légtechnikai berendezések) üzemelő berendezések működésének folyamatos szakmai állapotvizsgálata, eredmények hasznosítása a preventív karbantartásban. Vízelőkészítési folyamatok megvalósításának felügyelete. Szennyvízkezelési folyamatok megvalósításának felügyelete
  • Üzemelő rendszerek meghibásodása esetén hibafeltárás, hibaelhárítás. Gépi hibák okainak kivizsgálása, elhárítása.
  • Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
  • Beruházási feladatok felmérése, előkészítése. Beruházások megvalósításában, új berendezések beüzemelésében való közreműködés
  • Karbantartási terv összeállítása
  • Kapcsolattartás külső kivitelezőkkel
  • Próbaüzemek figyelemmel kísérése
  • Vállalatirányítási rendszer használata a napi feladatok ellátása során
  • Együttműködés a társ területekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Többéves gyakorlati tapasztalat folyamatirányítással működő üzemnél
  • Rendszerszemlélet
  • Nagy munkabírás, nagyfokú önállóság
  • Együttműködési készség, proaktív szemlélet
  • Angol nyelv középfokú szinten történő aktív használata

Előnyök:

  • Tapasztalat épületgépészet területén

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, változatos munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű
önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.