Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Gépész tervezőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • A termékek gyártásához szükséges berendezések tervezése u
    • Tervezéshez kapcsolódó dokumentációk, alkatrészek gyártásához szükséges rajzok elkészítése
    • Pneumatikus kapcsolások tervezése
    • A megtervezett gyártó berendezés összeállításának koordinálása
    • Karbantartó mérnökök, specialisták támogatása a hatékonyabb problémamegoldás érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gépészmérnök végzetség (BSc vagy MSc)
    • Gyártó berendezés tervezésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
    • Tervezési feladatok önálló előkészítése, végrehajtása
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Motivált és nyitott gondolkodás
    • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség

    Előnyt jelent:

    • Autodesk Inventor tervező szoftver ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.