Nemzetközi szinten tevékenykedő, bécsi tőzsdén jegyzett betontermékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó SW Umwelttechnik csoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gazdasági igazgatói asszisztens

Főbb feladatok, munkák

  • a gazdasági igazgató munkájának támogatása
  • heti/havi/éves jelentések előkészítése, készítése
  • terv-tény adatok elemzése, összehasonlítása
  • kapcsolattartás a külföldi társvállalatokkal, társosztályokkal
  • banki ügyintézések, bankprezentációk előkészítése
  • prezentációk készítése
  • biztosítások ügyintézése
  • titkársági feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • biztos számítástechnikai tudás, különös tekintettel a felhasználói programokra - Word, Excel, PowerPoint
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
  • mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
  • SAP vagy más integrált rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • érdekes, változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő nemzetközi kitekintésű vállalatnál
  • versenyképes jövedelem
  • modern, jó légkörű munkahely

Egyéb:

  • munkakezdés: megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Majosháza, 2339 Tóközi utca 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát és kísérőlevelét bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.