Sebestyén Intertransport Kft (SEBESTYÉN INTERTRANSPORT KFT.)
  • sebitrans.hu weboldalon megtekinthető.
  • Bővülő csapatunkba

    Furgon sofőr.

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Nemzetközi csomagszállítós , költöztetős munkára várjuk új munkatársunk jelentkezését. 7.5 tonnás hátfalas Iveco Daily típusú autóval kell dolgozni. Szállítunk csomagot, raklapos árut, és főleg költöztetünk. Kiváló járműpark, jó fej kollégák, versenyképes fizetés, korlátlan telefonhasználat. Megismerheted Európa számtalan városát, miközben a hónap elején a boríték sem lesz vékony :-) Telephelyünkre Bp. XV. kerületébe kell utaznod. Nehogy lemaradj, küld most a legfrissebb önéletrajzodat!

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Erkölcsibizonyítvány, hivatásos C kategóriás jogosítvány,GKI kártya, emelőhátfal vizsga szükséges! C kategóriás jogsi legalább 2 éves nemzetközi gyakorlat.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Angol, német nyelv használat.

    Amit kínálunk:

      Barátságos légkőr, pontos fizetés, anyagi, erkölcsi megbecsülés. Stabil 1992 óta eredményesen működő cég!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    350 000 - 550 000HUF

    "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja frissített önéletrajzát!