Csatlakozz Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége, a Richter Gedeon Nyrt. mérnöki csapatához!
Ha frissen szerezted meg mérnöki diplomád és szeretnél részt venni egy 1 (+1) éves programban, hogy elmélyítsd elméleti tudásod és sokszínű,
releváns szakmai tapasztalatot gyűjts, jelentkezz hozzánk! A program során megismernéd az ipari gyógyszergyártást kiszolgáló létesítményeket,
gyártó berendezéseket, projekt menedzsment feladatokat és karbantartási stratégiát.

Frissdiplomás-mérnök

Feladatod volna

    területednek és érdeklődési körödnek megfelelően:
  • Üzemi karbantartási feladatok felügyelete, ellenőrzése és felülvizsgálata/felújítása vagy energetikai rendszerekkel kapcsolatos projektek koordinációja;
  • létesítményeink felújításához, új beruházásokhoz tartozó dokumentációk, látványtervek készítése, továbbá műszaki véleményezések és kivitelezéseink projekt-koordinációja;
  • gyártásunkhoz kapcsolódó ellátórendszerek/berendezések szakmai felügyelete, üzemeltetési és hibakeresési feladatokban való részvétel;
  • új beruházásokkal foglalkozó projekt-támogatás.

Elvárásaink:

  • Az alábbi végzettségek egyike: gépész-, villamos-, automatizálási mérnöki diploma;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office, AutoCAD programok felhasználói szintű ismerete;
  • változó munkakörülményekhez és feltételekhez kapcsolódó rugalmas munkavégzési képesség;
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk Neked:

  • Dinamikus, pozitív légkör a csapatban;
  • modern technológiák megismerése;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • kihívást jelentő feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha megtetszett a feladat és szívesen beletanulnál egy mérnöki szakterületbe, küldd el hozzánk önéletrajzod.