Vállalatunk a Wittur Csoport tagjaként a világ vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják a szabványos és egyedi automata felvonóajtók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását. Sikeres csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamatfejlesztési szakember /LEAN mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékáram elemzések készítése, koordinálása, fejlesztése
  • Gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve
  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése LEAN alapelvek alkalmazásával
  • Meghatározott területen a dolgozók bevonása, oktatása a LEAN kultúra folyamatos terjesztésének érdekében
  • A LEAN szemléletmód kialakítására és gyakorlati alkalmazására irányuló tréningek tervezése és végrehajtása
  • A szervezet termelésben közvetlenül nem érintett területeinek támogatása eredményes és hatékony folyamatok kialakításában, bevezetésében és fenntartásában
  • Kalkulációk kezelése és nyomonkövetése
  • Kaizen projektek nyomonkövetése, szükséges technikai eszközök beszerzése
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • VSM, VSD, MIFA, TPM ismeretek
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakai tapasztalat folyamat-/ termelésszervezés területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Lean filozófia, módszerek, eszközök alkalmazásszintű ismerete
  • AutoCAD / NanoCAD ismerete
  • Gyökérok elemzési módszertanok ismerete
  • Erős MS Office ismeretek
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődést egy nemzetközi gyártó cégnél
  • Vonzó juttatások, a felelősségi körnek megfelelő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, 4400 Debrecen út 273.