Gépészeti és kereskedelmi hűtés menedzser

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt

  • Munkavégzés helye

    2040. Budaörs Kinizsi út 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki.

Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, valamint a cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Amiben számítunk rád:

Amit kérünk:

  • Gépészmérnöki végzettség, minimum 3 év tervezői vagy kivitelezési tapasztalat, gépészeti berendezések műszaki szabályainak és szabványainak magas szintű ismerete, kereskedelmi hűtéssel kapcsolatos tájékozottság.
  • Word / Excel / PowerPoint / Outlook / Auto Cad magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány/ heti 2-3 utazás vállalása országos szinten
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudása napi szintű kapcsolattartáshoz írásban és szóban
  • Magasszintű önálló munkavégzés mely kiegészül személyes elkötelezettséggel és kreativitással
  • jó elemzőkészség, gyors, határozott döntéshozatalra való készség
  • Változások rugalmas kezelése
  • Kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs valamint problémamegoldó képesség
  • Komoly csapatmunkára való hajlam szükséges, hiszen Budaörsi központi irodában a Fenntartási osztályon a mérnök specialisták és az áruházi fenntartási kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért. Az osztály a fenntartási feladatokon túl az eszközállomány korszerűsítésével, a rendszerek műszaki és informatikai fejlesztésével is foglalkozik.

Amiről a pozíció szól:

  • Kereskedelmi hűtési és épületgépész TESCO standard elkészítése, frissítése a legújabb alaprajzoknak, elvárásoknak, technológiáknak valamint szabályoknak megfelelően
  • Nemzetközi és/vagy nemzeti tenderezési standard dokumentáció elkészítése, valamint nemzetközi standard elkészítő csapatban való részvétel
  • A kereskedelmi hűtési és épületgépész tervezők / kivitelezők munkáinak áruházankénti irányítása, felügyelete.
  • Beszállítók és kivitelezők munkájának műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő felügyelete
  • az épületfelügyeleti rendszer működésének, üzemeltetésének felügyelete, annak szervezése. -javaslattétel a fejlesztések és a működés fenntartása érdekében szükséges tevékenységekre és ezek műszaki előkészítése
  • Tervezők, műszaki ellenőrök irányítása, tervek leellenőrzése, kivitelezési munkák nyomon követése
  • A gépek energetikai szempontból történő optimalizálása
  • A Fenntartási Osztály vezetőjének támogatása, műszaki és pénzügyi elemzések összeállítása, jelentések elkészítése és továbbítása
  • Refitek műszaki átvételének támogatása
  • Szerződésekkel, új szolgáltatásokkal kapcsolatos műszaki javaslattételek kidolgozása
  • Feladatok priorizálása, a határidők betartatása és betartatása
  • Egyéb ad-hoc szakmai feladatok koordinálása, elvégzése
  • Hűtéstechnológiai és gépészeti karbantartási költségek és a beruházási összegek optimalizálása
  • Beszállítók és kivitelezők számláinak műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok és rutinok, illetve törvényi előírások megismerése, azok fejlesztése, kidolgozása és betartása
  • A dolgozók folyamatos képzése, fejlesztése, oktatása. A szükséges oktatási anyagok összeállítása
  • Döntések meghozatalához mérnöki segítség nyújtása, alternatívák kidolgozása, statisztikai adatokkal történő alátámasztása

Amiért szeretsz majd velünk dolgozni:

Amit nyújtunk:

  • Támogatjuk a rugalmasságot, mert úgy gondoljuk, hogy:
    o a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható
    o ha tömegközlekedéssel jársz, Kelenföldről ingyenes céges buszjárattal 5-10 perc alatt bejuthatsz az irodába
  • A karrierépítés nem csupán egy klisé - 3 piacon működünk, mint egységes közép-európai vállalkozás, így lehetőség van az előrelépésre és fejlődésre, számos képzést biztosítunk kollégáinknak
  • Nagyszerű csapat vagyunk, nem ragaszkodunk a formalitásokhoz
  • 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból
  • Különböző Cafeteria elemekből választhatsz
  • Minden kollégánk és családtagja részére igénybe vehető ingyenes jogi, pénzügyi és életvezetési tanácsadás
  • Széleskörű családbarát intézkedéseinkkel támogatjuk a Tescós családokat: pl. extra apasági szabadság, fogantatási támogatás, örökbefogadási szabadság
  • Magán egészségbiztosítási támogatás elérhető minden dolgozónk számára

A Tesconál elkötelezettek vagyunk a sokszínűség ünneplésével kapcsolatban, és mindenkit szívesen látunk. A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatását támogató munkáltatóként törekszünk arra, hogy egy teljesen befogadó és mindenki számára hozzáférhető toborzási folyamatot biztosítsunk, lehetővé téve a jelentkezők számára, hogy megoszthassák velünk észrevételeiket a szükséges akadálymentesítésekkel kapcsolatban.

#LI-DS5