REDBASKET Kft. (REDBASKET KFT. TATUUM)
  • A TATUUM kollekciók időtlenek, funkcionálisak és kivételesek. Hódolnak az egyszerűségnek, a kitűnő ízlésnek, egyszerre tartósak és jó minőségűek. A legújabb trendeket követve a Városi Elegáns kollekciónkban gyakran alkalmazunk avantgárd mintákat.
    A TATUUM egy ruházati márka a kiváló minőséget, az univerzális tervezést és a természetes anyagokat kedvelő emberek részére. Termékei azon nők és férfiak számára készülnek, akiknek fontos a divat és a kényelem, akik méltányolják a gondos kivitelezést.
    A vásárlók egyedülálló személyiségét szem előtt tartva a TATUUM tervezői ötvözik a legújabb trendeket a klasszikus mintákkal. A termékeken a legdivatosabb színek és árnyalatok széles skálája figyelhető meg, kezdve a földszínektől, egészen a sportos tengerészkékig, a pirosig, valamint a fekete és fehérig.
    A TATUUM kizárólag a legkitűnőbb természetes anyagokat használja termékeihez, ilyen a gyapjú, a pamut, a len és a selyem. A legújabb technológiák alkalmazása révén új és érdekes tervezésű, egyedülálló színeket és érdekes textúrákat felvonultató, változatos kollekciók megalkotására nyílik lehetőség.
    Valamennyi kollekció széles választékban kínál termékeket a legkülönbözőbb alkalmakra: irodába, baráti találkozókra vagy esti kikapcsolódásra egyaránt. Továbbá számos lehetőséget nyújt a vásárlók igényeinek megfelelő egyedi kombinációk létrehozására.
    Kiegészítők széles választéka teszi még teljesebbé a kollekciókat, gazdagabb és érdekesebb összeállítást kínálva.

  • Bővülő csapatunkba

    Főeladó

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      - üzlet nyitása, zárása
      - manager és üzletvezető helyettes munkájának segítése
      - vásárlók szakszerű tájékoztatása, magas színvonalú kiszolgálása
      - kasszázás
      - üzlettér tisztán tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - szorgalom, elkötelezettség és lelkesedés
      - precizitás
      - lojalitás
      - csapatszellem

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - angol nyelv ismerete
      - kereskedelemben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - fiatalos, vidám csapat
      - versenyképes jövedelem
      - előreléphetési lehetőség
      - tréningek
      - előre megírt, egy havi beosztás
      - azonnali munkakezdés
      - bejelentett, hosszú távú munkaviszony

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1082 Budapest, Futó utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!