Bo-Va Gránit Kft.

Munkatársat keresünk

Fizikai segédmunkás

pozícióba.

Cégünk fő tevékenysége a kőmegmunkálás azon belül is síremlékek készítésével és forgalmazásával foglalkozik.
Amennyiben szeretne egy biztos háttérrel és szakmai múlttal rendelkező, kiszámítható, stabil és változatos munkát, akkor Önnek itt a helye.

Főbb feladatok, munkák:

Síremlék gyártásával és helyszíni kivitelezésével kapcsolatos munkálatok. Megrendelt síremlékek helyszínre történő szállítása, összeállítása, járda alapok elkészítése betonból, árumozgatás, zsaluzás, egyéb

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tudjon csoportosan több emberrel együtt dolgozni
Legyen lojális cégünkhöz
Megbízható, lendületes továbbá fizikailag legyen terhelhető
Munkájára és a munkához biztosított eszközökkel szemben legyen igényes, odafigyelő.
Továbbá legyen kreatív az esetleges problémák, váratlan helyzetek megoldásában.
Kegyelet teljes magatartás.
Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Sírkőkészítésben vagy kőműves szakmában szerzett tapasztalat előny, de nem alapfeltétele a munkavégzésnek
Munkába járáshoz mobilitás vállalása
B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

Megfelelő bérezéssel, teljes vagy részmunkaidős bejelentéssel. Hétfőtől - Péntekig tartó munkarendben.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3711 Szirmabesenyő

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal, Nettó bérigény megjelölésével emailben várjuk!