Betanított munka állások, munkák Bács-Kiskun megyében

14 db találat Szűrés
  • Boríték elszedő Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Szent István körút 17.
    Automata gépeken előállított borítékok vizuális ellenőrzése, válogatása. Festékes és ragasztós alkatrészek megtisztítása átálláskor. A borítékgyártó gépek között rend és tisztaság fenntartása.
    febr. 04.
  • Az ajtórendszerek kézi összeszerelése A gyártási berendezések tisztítása A megkívánt rend és tisztaság megtartása a gyártás minden területén Későbbiekben újonnan érkező munkatársak betanítása
    febr. 01.
  • Fémipari betanított munkás

    6000 Kecskemét, Külső Szegedi út
    Fémipari alkatrészeket gyártó Kecskeméti vállalkozás betanított munkást keres. Feladat: Fémipari alkatrészek megmunkálása technológiai utasításokban leírtak alapján. Elvárások Min:8.általános iskolai végzettség Pontos,precíz,megbízható munkavégzés Kínálunk Stabil háttér,bejelente...
    febr. 03.
  • Betanított munkatárs

    6000 Kecskemét, Likőrgyári út
    Meghatározott instrukciók alapján papíripari feladatok elvégzése. Feladatok:félautomata csomagológép kezelése
    jan. 18.
  • Feladatok: Nyílászáró gyártási és összeszerelési feladatok ellátása
    jan. 18.
  • csomagoló- és gyártó gépsorok üzemeltetése a gépsor anyagokkal történő ellátása előírt tesztelések végrehajtása gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és dokumentációja
    ma 15:59
  • Betanított munkás Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    Kivitelező: Tőkés Gergő Bejelentett munka, havi netto 400.000.- Ft. "BRIGÁDOK "jelentkezését köszönjük nem az az NEM kérjük !! 1 fő jelentkezését várjuk! Szépen megkérlek, ha nem a közelben élsz, vagy nem tudod megoldani a bejárást, ne jelentkezz, ne raboljuk egymás idejét! Lakh...
    febr. 03.
  • Napelempark szerkezetépítő Karriertipp!

    földre telepített napelemparkok szerkezetének szerelése, napelem modulok rögzítése telepítésvezető által kiadott feladatok elvégzése
    febr. 01.
  • Benzinkút szerelő Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    Üzemanyagtöltő kútoszlopok és kiegészítőik (elektronikus szintjelzők, lyukadásjelzők, tankolóautomaták, stb.) karbantartása és javítása Üzemanyagtechnológiai csőhálózatok elemeinek szerelése, cseréje Erős- és/vagy gyengeáramú villamos berendezések telepítése, beüzemelése, javítás...
    jan. 29.
  • Bányaüzemi kiíró Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható
    Bányaüzem területén be és kilépő járművek súlyának hídmérleggel való mérése és a mérési adatok rögzítése, továbbítása Elsősorban Miskolcról és környékéről várjuk a pályázókat
    jan. 30.
  • Gyártógépek/berendezések kezelése Gyártósori termékek összeszerelése Gépek alapanyaggal való feltöltése Kész termékek sorjázása, ellenőrzése
    jan. 30.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim