Excellent Quality Kft. (Excellent Quality Kft)
Munkatársat keresünk

Fémmegmunkáló Gépbeállító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Ercsi multinacionális partnercégünkhöz fémmegmunkáló gépbeállítókat keresünk saját állományunkba 8 órás 3 műszakos munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

    Feladatok:
    - gépjárműalkatrészek előkészítése az arra rendszeresített berendezésekkel
    - a gyártó, ill. összeszerelő eszközök ismerete, kezelése, beállítása és üzemeltetése
    - gépek műszaki állapotának felügyelete, technológia, anyagismeret elsajátítása
    - hibák felismerése, előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
    - a gyártóberendezés nyersanyaggal való feltöltése és adagolóberendezések ellenőrzése
    - szerszám és gépkorrekciók, ill. szerszámcserék lebonyolítása, és dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Amit elvárunk:
    - fémmegmunkálással kapcsolatos végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
    - megbízhatóság
    - precizitás
    - rugalmasság, terhelhetőség, monotóniatűrés
    - mérőeszköz használatában való jártasság előnyt jelent
    - sikeres felvételi tesztek

Amit kínálunk:

    - ingyenes szállás(nem munkásszálló)
    - kimagasló alapbér + műszakpótlékok (20 %, 30%, 50 %)
    - túlórák azonnali kifizetése
    - bónuszrendszer
    - több településről van céges buszjárat, de ha a jelentkező nem olyan helyen lakik, akkor 30 Ft./KM üzemanyag költségtérítés, vagy 100 %-os bérlettámogatás
    - határozatlan idejű munkaszerződés
    - munkaruha biztosítása
    - hosszútávú munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2451 Ercsi, Ercsény fasor

A "Jelentkezem"gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát!