Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ha autóipari fejlesztésről van szó, a mi kollégáink azok, akik a mobilitást komplett összefüggéseiben értelmezik és kezelik. Fejlesztés szenvedéllyel. Ezek vagyunk mi.

Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH magyarországi irodája várja az alábbi szakemberek jelentkezését:

FEM Senior - szimulációs mérnök

Munkaköréhez tartozik:

  • Véges elemes modellek építése, számítások, kiértékelések elvégzése a legnagyobb autógyártók részére (VW, BMW, Mercedes)
  • Megoldások keresése, módosítási javaslatok készítése
  • Projektek és pár fős munkacsoportok irányítása
  • Határidők, információk egyeztetése kollégákkal, ill. a vevővel

Feltételek:

  • Lezárt felsőfokú műszaki végzettség
  • Végeselem területén szerzett szakmai tapasztalat (PamCrash, LS-DYNA, Nastran, Abaqus)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás
  • Programozási ismeretek előnyt jelent (scriptek)
  • Esetleges külföldi betanulás és kiküldetések vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Színvonalas és inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Felkeltettük érdeklődését?
Ismerkedjen meg velünk!
Várjuk magyar és német nyelvű önéletrajzát:

EDAG Hungary Kft. – Sauer Bianca
9024 Győr, Zrínyi utca 11.
Tel: +36/96-401-804

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: FEM Senior - szimulációs mérnök
  • Rövid pozíció név: Szimulációs mérnök
  • Hirdető cég: EDAG Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Véges elemes modellek építése, számítások, kiértékelések elvégzése a legnagyobb autógyártók részére (VW, BMW, Mercedes) Megoldások keresése, módosítási javaslatok készítése Projektek és pár fős munkacsoportok irányítása Határidők, információk egyeztetése kollégákkal, ill. a vevővel
  • Elvárások: Lezárt felsőfokú műszaki végzettség Végeselem területén szerzett szakmai tapasztalat (PamCrash, LS-DYNA, Nastran, Abaqus) Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás Önálló munkavégzés és problémamegoldás, rugalmasság, terhelhetőség Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás Programozási ismeretek előnyt jelent (scriptek) Esetleges külföldi betanulás és kiküldetések vállalása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-17
  • Lejárati dátum: 2018-08-07
Állás, munka még: EDAG Hungary Kft.>