A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Smart Infrastructure Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Fejlesztő Mérnök

Milyen feladatok várnak rád?

  • Elosztó transzformátorokkal kapcsolatos termékfejlesztés
  • Új termékek bevezetésének támogatása (prototípusgyártás, vizsgálatok)
  • Termékbe beépülő új anyagok, eszközök felkutatása, vizsgálata
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelésért, a beszerzésért és a minőségbiztosításért felelős területekkel és beszállítókkal

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • Csapatszellem, precizitás, nagyfokú önállóság
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Mit érdemes még tudnod?

  • Előnyt jelent: villamosgép-tervezői tapasztalat, Pro/E ismeret, projektvezetői tapasztalat, SAP ismeretek
  • Nemzetközi környezet
  • Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.