Teletál Ételfutár Kft
Munkatársat keresünk

ÉTELFUTÁR

pozícióba.
A Teletál Ételfutár magyar tulajdonú vállalatként 2001 óta szolgáltat az ebédkészítés és házhozszállítás területén. Nyugodtan kijelenthetjük, tisztelve és elismerve a konkurenciát, hogy mára Magyarország meghatározó, piacvezető ételfutár vállalata lettünk.
A központunk Dunakeszin van, ez mindössze 10 km-re van Budapest határától, ahol a közel 300 fős konyhánk, saját pékségünk, illetve a központi irodánk működik.
Ételfutár hálózatunk az egész ország területén szállítja az ebédeket.
Dunakesziről szállítjuk Budapestet és közvetlen agglomerációját és az ország 18 nagyvárosában van depónk, ahonnan helyi kollégák szállítanak az adott településen, megyében.
Konyhánkon magyaros, illetve speciális, fitness és Update1-es ételek készülnek, amelyeket megrendelőink a hetente megújuló étlapunkból választhatnak ki.
Ételeinket a legjobb minőségű alapanyagokból készítjük, magas higiéniai elvárások betartásával. Rendkívül széles választékot kínálunk, áraink piacképesek.

Főbb feladatok, munkák:

Magyarország meghatározó ebédszállító vállalata ételfutár munkatársat keres SZOLNOKI telephelyére!

Ez a munka nagyon jó lehet számodra, ha szeretsz önállóan, szabadon dolgozni! A jelentkezésnél vedd figyelembe, hogy napi szinten Szolnokra kell bejárni, innen indul a járat.
Hétfőtől péntekig dolgozunk, és fontos, hogy bírd a korai kelést, mert nagyon korán indulunk, de délben, 1 órakor már otthon vagy, és a hétvégéid teljesen szabadok!
A munkád legfontosabb része, hogy a megrendelt ételeket eljuttasd az ügyfeleinknek, valamint a személyes kapcsolattartás partnereinkkel. Ügyfeleink szemében Te leszel cégünk arca, Veled fog találkozni napi szinten. Munkád eredményeképpen folyamatosan bővülhet ügyfélköröd, és fejlődik vállalatunk.
Mindenki a saját autójával dolgozik, és erre megkapja a szükséges támogatást.
A szebbik nem képviselőitől is várjuk a jelentkezéseket! Ez már régen nem csak férfi szakma, futárjaink egynegyede női dolgozó, és tapasztalataink alapján nagyon sikeresek ezen a pályán!

Néhány konkrét feladat:
  • minőségi készételek, menük kiszállítása ügyfeleinknek, hetente megújuló egészségbarát étlapunkról
  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • ügyfélkör bővítés
  • napi elszámolás, adminisztráció

A munkavégzés helye: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (szakiskola, szakmunkásképző, szakközépiskola)
  • saját autó

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szerencsés, ha szállításban, vagy értékesítésben van némi tapasztalatod, de semmiképpen nem elvárás. A szakmánk odafigyeléssel, szorgalommal és kitartással megtanulható, és mi azon vagyunk, hogy az új kollégákat megfelelően betanítsuk, segítsük!

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • családias hangulatú, fiatalos csapat, baráti légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolj egy fényképes önéletrajzot. Köszönjük a bizalmadat!