Máriavölgy Zrt.
A Talentis Consulting Zrt. keres partnercége, a PANNONIA GOLF & COUNTRY-CLUB bővülő csapatába

ÉRTÉKESÍTŐ / RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • Esküvő-, céges rendezvény- és programszervezési feladatok teljeskörű ellátása, a rendezvényeken való személyes részvétel, az esemény koordinációja, szakmai ellenőrzése, amely rendezvények döntő többsége hétvégén zajlik
  • Külföldi és hazai partnerekkel való kapcsolattartás, a rendezvények részleteinek egyeztetése
  • Az éves sales- és marketingtervben meghatározottak szerinti hirdetési- és marketingfeladatok végrehajtása, megvalósítása
  • Szoros együttműködés az étteremmel a rendezvények catering igényeinek teljesítése érdekében
  • Teljeskörű adminisztráció a CRM programban (árajánlatok készítése, szerződéskötés a megrendelőkkel, számlázás, forgatókönyv készítése, a folyamatok felügyelete, elszámolás)
  • Céges rendezvények, konferenciák, meetingek értékesítése és lebonyolítása
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a céges partnerekkel, ennek érdekében proaktív sales tevékenység végzése
  • Marketing tevékenységben való közreműködés, kreatív marketing anyagok előkészítése, reklám anyagok elkészítése
  • Közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Jogosítvány, saját gépjármű
  • Kimagasló problémamegoldó- és tárgyalókészség
  • Vendégközpontú, türelmes, közvetlen személyiség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
  • Szakmai elhivatottság, csapatszellem

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kreatív munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Exkluzív munkavégzési hely

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Pannónia Golf & Country-Club
  • Alcsútdoboz, Máriavölgy

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • 2020. március 1-étől

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Alcsútdoboz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „jelentkezem” gombra kattintva.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019