Van legalább 2 év tapasztalatod FMCG területen?

Szeretnél prémium termékekkel foglalkozni? Legfőképpen: szereted a csokoládét?

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy sikeres csapathoz Magyarországon!

Cégünk, a Lindt & Sprüngli Magyarország - piacvezető a prémium csokoládék globális piacán

Értékesítési- és Irodai Asszisztens

munkatársat keres 4 órás munkaidőben, Budapest III. kerületi irodájába.

Főbb feladatok:

  • A Lindt kereskedelmi partnereihez kapcsolódó asszisztencia ellátása
  • Az Értékesítési Igazgató, a Key Account Managerek és a Field Sales csapat munkájának támogatása
  • Promóciós ajánlatok kezelése, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Szerződések kezelése
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • Iroda működési feladatainak ellátása (irodaszer rendelés, költségelszámolások, számlák, stb.)

Elvárások:

  • FMCG iparágban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS-Office ismeretek (Outlook, Excel, Powerpoint)
  • Jó csapatjátékos, kiváló kommunikációs képességekkel
  • Ügyfél és megoldásorientált személyiség
  • Jó szervezési és időmenedzsment készség
  • Rugalmas és önálló problémamegoldási készség

Amit nyújtunk:

  • Munkalehetőség egy színvonalas cégnél amely kiváló minőségű termékeket forgalmaz
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Munkavégzéshez szükséges munkaeszközök (telefon, laptop)

A Lindt-nél egy olyan energikus csapat tagja lehetsz, amely tele van szenvedélyes emberekkel.

Ne habozz, csatlakozz a Lindt csapatához!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Felkeltettük az érdeklődésedet? Küldd el az életrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Örömmel várjuk jelentkezésedet a Lindt & Sprüngli Magyarországnál.