Élelemiszerbiztonsági vezető

Kőröstej Kft.

4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi utca 20.

Csatlakozzon hozzánk

pozícióba!
Cégünk, a Kőröstej Csoport, több mint 20 éves múlttal, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres legnagyobb magyar sajtgyártója és sajtexportőre. 4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens több mint 40 országába exportálunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Irányítja az élelmiszerbiztonsági rendszert, biztosítja annak hatékony működését, abban operatívan is részt vesz
  • Kezeli, naprakészen tartja, szükség esetén fejleszti a minőségirányítási dokumentációt
  • Vezeti az élelmiszer-biztonsági munkacsoportot, intézkedik a felmerülő kérdésekben
  • Vezeti az üzemi önellenőrző laboratóriumot, irányítja a minőségellenőrök munkáját
  • Irányadó a minőségcélok, kulcsparaméterek meghatározásában. A célértékek alakulását folyamatosan figyelemmel kíséri, elemző, tervező és fejlesztő munkát végez azok elérésének biztosításához
  • Minőségi követelmények betartatása, a dolgozók higiéniai oktatása
  • Reklamációk feldolgozása, kivizsgálása a kollégákkal. Javító intézkedések megtétele, megelőző tevékenységek támogatása, biztosítása
  • Folyamat- és termékfejlesztésekben való aktív részvétel
  • A cég szakmai képviselete minőségügyi auditokon és hatósági ellenőrzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség, tejipari tapasztalat
  • Min. 10 év élelmiszeripari (tejipari) termék-előállító üzemben, minőségügyi területen szerezett tapasztalat és legalább 5 év vezetői tapasztalat.
  • A területre vonatkozó jogszabályok, törvényi előírások és szabványok (IFS, BRC) naprakész ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, erős szakmai írásbeliség
  • Minőségügyi eszközök és technikák ismerete
  • Analitikai módszerek és műszerek ismerete
  • Jó kommunikációs, koordinációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Rendszerszemlélet
  • Pozitív-, eredményorientált, határozott személyiség
  • Terhelhetőség, flexibilitás
  • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre

Amit kínálunk:

  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével.