A cégünk álltal üzemeltetett Mobil és Laptop Shop üzlethálózat ebben a profilban az ország egyik legtöbb üzletével rendelkező biztos hátterű vállalkozás!
Munkatársat keresünk

Eladó/ pénztáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Tisztelt Érdeklődő!

    Eladót keres a Mobil és Laptop Shop Jászberényi Tesco üzlete!

    Munkaidő beosztás hétfőtől-szombatig 9-től 12.30-ig 13.30-tól 20.00-ig és vasárnap 9-től 12.30-ig 13.30-tól 18.00-ig, havonta átlag 20 munkanap!

    Feltétel:

    -Erkölcsi bizonyítvány

    -B kategóriás jogosítvány

    Jelentkezni kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzzal lehet!

    Esetleges érdeklődés a +36/70-269-3590-es telefonszámon!

    Munkavégzés helye : Jászberény Nagykátai út 2/a

    Lehetőleg Jászberényi lakcímel rendelkezők jelentkezését várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Betanulás utáni egyedüli munkavégzés, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • -Saját gépkocsi
  • -Híradástechnikai vagy számítástechnikai vagy eladói tapasztalat vagy végzettség!
  • -Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalt kollégáink mindenben segítséget nyújtanak a munkavégzés megkezdéséhez!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5100 Jászberény, Nagykátai út

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

  • Fényképes önéletrajz