Eladó

Hirdetés szövege:

    Szívesen dolgoznál egy stabil, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú cégnél?
    Bécsi úti Lipóti Pékségünkbe (Kolosy tér) bővülő vidám csapatába lelkes, mosolygós eladó-értékesítő kollégák jelentkezését várjuk.
    Eladói tapasztalattal nem rendelkező kollégákat is betanítunk!
    Feladatok:
    • vásárlók kedves kiszolgálása
    • a vásárlók szakszerű tájékoztatása termékeinkről
    • az eladó pult feltöltése, rendezése
    • az üzlethelyiség tisztán tartása
    • áru átvétele, kipakolása
    • kasszázás
    • kávéfőzés
    Ideális jelöltünk:
    • kedves
    • mosolygós
    • vendég centrikus
    • csapatjátékos
    • szakképzettség és tapasztalat előny, de nem feltétel
    Miért dolgozz nálunk?
    • mert egy családias hangulatú, összeszokott csapat részese lehetsz
    • mert hosszú távon számítunk rád
    • mert nyáron minden hétvégéd szabad
    • mert minden reggel egy finom kávéval és friss péksütivel várunk
    • mert lesz fejlődési és előrelépési lehetőséged
    • mert versenyképes fizetést és béren kívüli juttatást nyújtunk: nettó 175.000-200.000 Ft/hó+ havi 29.000 Ft béren kívüli juttatás

    Várunk csapatunkba, gyere el hozzánk egy próbanapra!

    Jelentkezésedet a 06-20-489-2726-as telefonszámon várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest