Media Markt Saturn Holding Magyarország Kft.
Csatlakozz hozzánk

Eladó

pozícióba!
A mi sztorink:
2019-ben az első Shop-in-shop áruház nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú kisebb alapterületű, de széles szortimenttel és sokszínű szolgáltatásokkal gazdag műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre egy nagyáruházon belül, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. Azóta is mindennap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?
Ne hezitálj, jelentkezz most és oszd meg velünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív értékesítés, azaz a vásárlók proaktív megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, felmerülő problémák kezelése
  • termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése
  • ügyfélkör folyamatos bővítése
  • beérkező áru átvétele
  • árukészlet feltöltés és az eladótér rendben tartása
  • gyors, precíz pénztárgépkezelés
  • garanciális ügyek intézése
  • időnkénti leltározási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ápolt megjelenés
  • Értékesítés iránti elkötelezettség
  • Megnyerő, nyitott, kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Munkaidő-beosztásbeli rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Változatos juttatási csomag: havi prémiumrendszer; Vodafone flotta csomag, nem csak neked, hanem családodnak is; All You Can Move kártya regisztrációs lehetőség; bankszámlanyitási kedvezmén és egyéb munkavállalói kedvezmények és promóciók
  • folyamatos oktatást, hogy mindig naprakész legyen a tudásod
  • kiszámítható és előretervezhető munkaidő beosztást
  • fiatalos légkört és segítőkész csapatot, vezetőt

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Ipar körút 30.

Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is.