Eladó / kozmetikai tanácsadó

Hirdetés szövege:

    SZAKÉRTŐ A NÖVÉNYI EREDETŰ SZÉPSÉGÁPOLÁSBAN

    A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, amely természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére

    munkatársat keresünk Kecskeméten, újonnan nyíló márkaboltunkba.

    FELADATAI:

    • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
    • A termékek kihelyezése és ajánlása
    • Pénztárgép kezelése
    • Marketing- és reklám anyagok szakszerű kihelyezése
    • Törzsvásárlói program népszerűsítése

    ELVÁRÁSOK:

    • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
    • Megbízható, pontos, lendületes munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs készség

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Stabil vállalati háttér
    • Dinamikus csapat
    • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Korona utca 2.